Květen 2013

Éterická

12. května 2013 v 0:15 | Ookami |  Kam s tím?
Brzy bude ráno.. Pomalu ze mě vyprchává alkohol a střídá jej nepříjemný splín spolu s bolestí hlavy.. Nevypila jsem toho moc. Jen lahev vína a pár "paňáků".. Bylo mi dobře. Střízlivění je na opilství ta nejhorší část.. Viď..?
Myšlenky se mi líně toulají mojí lebkou.. neotravují mne. Jen se občas zastaví. Mhouřím oči, když to náhodou trvá příliš dlouho. Snažím se z toho vymanit.
Jsem prázdná.. Tak, jako ta láhev od vína.. Jsem jen skořápka a má duše se stává zcela éterickou.. Je vláčná, křehká.. Putuje za tebou.. protože jen tehdy, je-li s tebou, má smysl.. a jen tehdy je krásná.. Jen tehdy se cítím naplněna..
Půlnoc.. Všude je tak zvláštně mrtvo.. A tak zvláštně plyne čas.. Přestávám se alkoholikům divit, mumínku.. Být za tímhle rozvlněným barevným sklem je přeci jen kouzelné.. Vím, že se Ti to nelíbí a že sem nepatřím.. Ale dovol mi tu na okamžik být.. V tuhle chvíli se na nic nedívám skrz prsty..
Před chvílí mi praskla sklenice v ruce, nevím proč. Pořezala jsem se. Ve dlani mám drobnou čárku.. Krev mi pomalu stékala po zápěstí a všechno se tak zvláštně vlnilo.. Napadlo mě, jak asi chutná.. Kovově, určitě kovově. Jak jinak, když je tak i cítit..?
Čas mi přijde tak neurčitý.. tak neuchopitelný..
Pomalu příchází melancholie.. A já jí vítám.. Je mi mizerně, to ano.. Ale zase jsem to chvíli já.. Zase jsem ten malý vlček, co si hraje na velkého a chodí do temného lesa..
Ne, není mi mizerně.. Vlastně je mi dobře.. Protože.. Má duše je éterická a já se nemusím o nic starat, protože je u Tebe.. A Ty jsi ten největší opatrovník..
Střízlivění je strašná věc..

Výkřik

1. května 2013 v 21:56 | Ookami |  Kam s tím?
Ó jakou depresi mám.. Nejsem to já.. Nikde nejsem já.. Ani v zrcadle roztaženej šklebící se ksicht už nepatří mě. Jsem odpornej hnus, kterej neznam.. Jsem si cizí! Ztratila jsem se sama sobě. Jediný, co vím, že je mé je ten odpor.. Odpor s lítostí, soucitem.. Ani nevím, co psát.. Bože, bože.. Půjdu si lehnout.. Jdu zírat do stropu a přemýšlet, jestli se oko vyloupne líp vidličkou nebo nožem..
Lepší shořet než vyhasnout